درباره ما

گالری طلا و جواهر " انار " درسال 1393 در منطقه 1 تهران در خیابان زعفرانیه با مدیریت آقای محمد مهدی پرهیزکاری با سابقه ای بیش از یک دهه در زمینه ی طلا و جواهر و آشنا به دانش فنی روز این رشته ، به همراه خانم مریم ترک زاده به عنوان طراح ، ایده پرداز و سازنده جواهرات به صورت دست ساز آغاز به فعالیت کرد .

هدف گالری" انار " از ابتدا، ساخت زیورآلات و جواهرات با کیفیت و طراحی منحصر به فرد بوده که با رعایت این دو اصل و تبدیل آن به استاندارد کاری مجموعه ، جایگاه ویژه ای را در بین صنف طلا و جواهر به دست آورده است .

گالری " انار " از شروع فعالیت خود همواره به دنبال یک ارتباط پایدار با مشتریان خود بوده و با وجود مشتریان ثابتی که در طول فعالیت این مجموعه همواره گالری " انار " را انتخاب کرده اند ، موفقیت خود را در این زمینه به اثبات رسانده است .

خدمات پس از فروش یکی از شاخصه های مورد نظر گالری " انار " بوده ، به صورتی که همواره در مورد مشتریان خود متعهد بوده و رضایت آنها همیشه از الویت های مجموعه است .

گالری " انار " با وجود تیمی مجرب ، با سابقه و دانش آموخته در حیطه ایده پردازی ، طراحی و ساخت طلا و جواهر ؛ هر روز ایده های جدید و طرح های متنوعی را به مشتریان گرانقدر خود تقدیم کرده و می کند .

کلیه مصنوعات طلای گالری " انار " عیار 18 می باشد .

Image
Image
Image
Copyright©2021 ANAR Jewellery. All Rights Reserved. Designed KAVEH MOHAMMADI